Inżynier Produktu / Konstruktor

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Nasz klient, wiodący europejski producent domowych i rowerowych produktów zabezpieczających poszukuje doświadczonego Inżyniera Produktu / Konstruktora do zakładu zlokalizowanego w Zawierciu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych
  • dobra znajomość środowiska CAD, SolidWorks, etc.
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista i pracy, dokładność zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych wyrobów
  • analizowanie możliwości wykonania produktów przed wykonaniem kosztorysu
  • tworzenie kosztorysów wytworzenia produktów wg. określonych wymagań klientów
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych zgodnie z wytycznymi klientów
  • bezpośredni nadzór nad realizacją projektów
  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości
  • sporządzanie dokumentacji technicznej zgodnie z ustaloną specyfikacją
  • współpraca z klientem wewnętrznym (dział testów, produkcja) i zewnętrznym (dostawca, klient)
  • optymalizacja konstrukcji wpływającej na poprawę jakości oferowanych wyrobów i redukcję kosztów

  • stabilność zatrudnienia w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Zawiercie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna