Konstruktor Oprzyrządowania Technologicznego

Pracodawca:

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wifama-Prexer Sp. z o.o.

Firma zajmująca się odlewaniem detali z aluminium dla sprzętu gospodarstwa domowego, elektronarzędzi, przemysłu motoryzacyjnego. Odlane detale poddawane są następnie obróbce na maszynach CNC. Posiadamy własną narzędziownię gdzie samodzielnie regenerujemy formy jak również budujemy w oparciu o dokumentację 3D oraz specjalistyczne laboratorium pomiarowe.

Wymagania:

  • umiejętność projektowania oprzyrządowania technologicznego z użyciem programu CREO - przyrządów frezarskich, wiertarskich, tokarskich, form wtryskowych - podstawy i inne
  • znajomość technologii obróbki metalu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • projektowanie oprzyrządowania technologicznego w programie CREO następnie wdrażanie go do produkcji i optymalizacja procesu technologicznego
  • praca w grupie
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • komunikatywność, rzetelność, otwartość na nowe niestandardowe rozwiązania

Firma oferuje:

  • prace w zgranym zróżnicowanym zespole
  • niestandardowe problemy do rozwiązania
  • benefity pozapłacowe
  • niekorporacyjną atmosferę
  • liczne szkolenia specjalistyczne

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne