Konstruktor - Elektronik

Pracodawca:

Clarena Sp. z o.o. sp. k.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów hardware’owych i software’owych
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku konstruktora urządzeń
  • praktyczna znajomość projektowania układów analogowych i cyfrowych (w tym PCB)
  • praktyczna znajomość programowania mikrokontrolerów
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sprzętu elektronicznego oraz EMC
  • terminowość
  • kreatywność i innowacyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, rzetelność

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych urządzeń
  • projektowanie układów elektroniki analogowej i cyfrowej (w tym PCB)
  • udoskonalanie istniejących urządzeń - rekomendowanie działań usprawniających
  • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej oraz dokumentacji do certyfikacji CE
  • udział we wdrażaniu prototypów, wsparcie podczas uruchamiania produkcji seryjnej
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • stała współpraca z Konstruktorem Mechanikiem

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
  • karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • premie kwartalne
  • premie za polecenie pracownika
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • pracę przy innowacyjnych projektach wdrożeniowych
  • dużą swobodę i samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • wsparcie w przypadku relokacji (mieszkanie służbowe)

Miejsce podjęcia pracy

Wilczyce

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna