Specjalista ds. Aparatury

Pracodawca:

Uni-Export Instruments Polska Łukasz Deptuła

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń pomiarowych stosowanych w przemyśle farmaceutycznym, elektronicznym i spożywczym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie w kierunku elektronika, automatyka, informatyka, fizyka, chemia),
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze specjalistyczną aparaturą pomiarową,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zaangażowanie w powierzone zadania dyspozycyjność,
  • możliwość odbywania wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • dobór urządzeń do wymagań klientów,
  • prezentacje urządzeń u klientów,
  • uruchomianie aparatury w miejscu instalacji,
  • koordynacja działu handlowego i serwisu,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • obsługa klientów firmy z zachowaniem obowiązujących standardów,
  • kontrola dokumentacji

Firma oferuje:

  • atrakcyjna podstawa wynagrodzenia (6.000 - 9.000)
  • premia - doceniamy i nagradzamy zaangażowanie w pracę i wyniki
  • możliwość rozwoju profesjonalnego - szkolenia zdalne i zagraniczne
  • telefon, komputer, samochód służbowy
  • praca w systemie jednozmianowym (8:00 - 16:00) z okazjonalnymi wyjazdami służbowymi
  • praca w zgranym zespole

Wynagrodzenie:

6.000 - 9.000 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Ząbki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne