Projektant w SolidWorks

Pracodawca:

3D System

Firma 3D System to producent profili aluminiowych do budowy liter przestrzennych oraz od kilku lat producent maszyn do ich zautomatyzowanego gięcia. www.3dsystem.pl
Firma w swoim zakładzie wytwarza części do swoich maszyn.

Wymagania:

  • inżynier konstruktor
  • ukończone studia na kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym
  • doświadczenie minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość SolidWorks CAD-CAE, konstrukcji spawanych, blach, symulacji, renderingu i inne

Zakres obowiązków:

  • projektowanie części i całych maszyn
  • analiza kosztowa
  • wyszukiwanie poddostawców części
  • wdrożenie do produkcji
  • projektowanie narzędzi nietypowych
  • przygotowanie i kontrola jakości
  • tworzenie instrukcji montażowych
  • tworzenie instrukcji serwisowych

Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat (umowa o pracę)
  • ubezpieczenie medyczne
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • pracę w małym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna