Kierownik Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

Klient Banku Danych o inżynierach.

Polski oddział międzynarodowego koncernu produkcyjnego w branży spożywczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w firmie spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • wiedza z zakresu funkcjonowania linii produkcyjnych, mechaniki, elektryki i automatyki
  • aktualne uprawnienia SEP w zakresie dozoru D1, D2 i D3
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie i proaktywne podejście do pracy

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki
  • organizacja i nadzór nad pracą działu utrzymania ruchu
  • organizacja i rozliczanie serwisów zewnętrznych, wykonawców prac remontowych i inwestycyjnych
  • kierowanie i nadzorowanie prac podczas awarii sprzętu technicznego, maszyn i urządzeń na terenie zakładu
  • analiza przyczyn awarii, tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramów napraw prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz przeglądu budynków
  • nadzór nad wprowadzaniem danych do systemu informatycznego w zakresie utrzymania ruchu
  • kontrola zużycia energii, pary oraz wody
  • nadzór nad zakupami technicznymi i magazynem części zamiennych
  • realizacja zadań w projektach inwestycyjnych w zakładzie produkcyjnym

Firma oferuje:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach inwestycyjnych
  • pakiet socjalny wynikający z regulaminu spółki

Miejsce podjęcia pracy

Lubień Kujawski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna