Inżynier Procesu

Pracodawca:

Ingram Micro Sp. z o.o.

Ingram Micro Services jest częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, świadczącego usługi dla największych światowych gigantów. W oddziale w Pietrzykowicach serwisujemy sprzęt elektroniczny dla światowych, rozpoznawalnych marek.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi z zakresu Lean Manufacturing
  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku.
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany.
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie wszystkich procesów serwisowych.
  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji projektowej oraz kwalifikacyjnej urządzeń.
  • Uczestnictwo w kwalifikacji urządzeń i systemów.
  • Opracowywanie wzorcowych procedur postępowania oraz instrukcji (w tym urządzeń) i prowadzenie z nich szkoleń.
  • Kontrola procesów: czasy pracy, KPI, ustalanie czasów produkcji, analiza wyników, raportowanie.
  • Wsparcie techniczne produkcji.
  • Przygotowanie analiz i raportów, opracowanie KPI.
  • Poprawa efektywności na obecnych procesach.
  • Budowa i wdrażanie nowych procesów.

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Program bezpłatnego i poufnego wsparcia pracowników i ich rodzin z dostępem do pomocy prawnej, psychologicznej, doradztwa finansowego.
  • Świadczenia z ZFŚS.
  • Karty podarunkowe na święta.
  • Dofinansowanie opieki medycznej.
  • Dopłaty do karty multisport.
  • Dopłaty do wypoczynku.
  • Atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego.
  • Wyjazdy integracyjne.

Wynagrodzenie:

5.000 - 7.000 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Pietrzykowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna