Konstruktor - Technolog

Pracodawca:

Carl Stahl Tech Service Sp. z o.o.

Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń do transportu bliskiego ładunków w przemyśle. Zakres prac obejmuje:
- Opracowanie propozycji ofertowej konstrukcji urządzeń technicznych.
- Prowadzenie uzgodnień technicznych proponowanych konstrukcji.
- Opracowanie wycen projektów i wykonania proponowanych konstrukcji.
- Opracowanie dokumentacji wykonawczej w środowisku CAD (SOLID EDGE).
- Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych.
- Nadzór nad realizacją projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechanicznym.
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora.
  • Biegła znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość procesów technologicznych obróbki metali.
  • Znajomość programów do projektowania - SolidEdge, AutoCAD.
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność kompleksowego podejścia do wykonywanych zadań (od fazy projektu do realizacji).
  • Umiejętność pracy indywidualnej i grupowej.
  • Doświadczenie w pracy w zespole technicznym.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę na dokumentacji obcojęzycznej.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie propozycji ofertowej konstrukcji urządzeń technicznych.
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych proponowanych konstrukcji.
  • Opracowanie wycen projektów i wykonania proponowanych konstrukcji.
  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej w środowisku CAD (SOLID EDGE).
  • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Nadzór nad realizacją projektów.

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Wynagrodzenie:

6.500 - 8.500 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Cychry

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna