Starszy Specjalista Inżynieryjno-Techniczny w Zakładzie Ocen Technicznych

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej - Państwowy Instytut Badawczy

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej - Państwowy Instytut Badawczy jest instytutem badawczym i jednostką organizacyjną PSP nadzorowaną przez MSWiA. Od 49 lat stanowi zaplecze w kształtowaniu bezpieczeństwa w ochronie przeciwpożarowej, obronie cywilnej, ochronie środowiska i ludności. Prace są realizowane z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami naukowymi, biznesem oraz dostawcami rozwiązań technologicznych. Efekty projektów przyczyniają się do ochrony środowiska i człowieka.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z budownictwem, materiałoznawstwem, instalacjami budowlanymi lub inżynierią bezpieczeństwa pożarowego,
  • 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • konsekwencja w osiąganiu celów

Mile widziana znajomość:
  • zagadnień dotyczących systemów zarządzania jakością,
  • przepisów prawnych dotyczących wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych.

Zakres obowiązków:

  • udzielanie informacji i wyjaśnień dotyczących postępowania związanego z wydawaniem krajowych lub europejskich ocen technicznych (KOT, EOT),
  • prowadzenie procesów udzielania EOT lub KOT wyrobów z zakresu stałych urządzeń gaśniczych i ich podzespołów,
  • kontakt z klientami Instytutu.

  • pracę w znaczącej jednostce naukowo-badawczej przy zróżnicowanych i ambitnych zadaniach,
  • miejsce w zespole, w którym Twoja opinia się liczy,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową.

Miejsce podjęcia pracy

Józefów k/Otwocka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna