Specjalista ds. Cyfryzacji

Pracodawca:

Greiner Packaging Sp. z o.o.

Od 150 lat firma Greiner Packaging rozwija rodzinny biznes w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dziś ponad 30 fabryk GP, rozsianych po całym świecie, dzięki szerokiej gamie produktów i technologii zaspokaja potrzeby klientów i konsumentów. Od lat, w czołówce najlepiej zarządzanych i najbardziej efektywnych fabryk znajdują się polskie zakłady w Teresinie i Grodzisku Mazowieckim. Kluczem do naszego sukcesu jest ciągłe doskonalenie, możliwe dzięki otwartym umysłom naszych współpracowników, odważnym zespołom i wsparciu nowoczesnych technologii.
Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę. W naszym przekonaniu to istotny element wpływający na budowanie zaufania w rozwijającej się organizacji i dynamicznym otoczeniu biznesowym. W codziennej pracy stawiamy na wiarygodność, otwartość i wzajemne docenianie.
Nie mamy też nic przeciwko niekonwencjonalnym rozwiązaniom, do momentu kiedy pozostają biznesowo uzasadnione.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, profil Inżynieria Produkcji. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy ze studentami ostatniego roku tego kierunku.
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość rozwiązań Power BI, Power Apps, Power Automate, Sharepoint
  • Umiejętność logicznej i czytelnej wizualizacji danych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w międzynarodowych zespołach
  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania i podstawowych koncepcji programistycznych

Mile widziane:
  • znajomość zagadnień i narzędzi data science: techniki uczenia maszynowego, języków programowania Python, R

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązań związanych z digitalizacją procesów w środowisku Microsoft Power Platform: Power BI, Power Apps, Power Automate oraz Sharepoint
  • Współpraca przy analizie, modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych w zgodzie z zasadami lean management przed ich cyfryzacją
  • Opieka nad portfolio ww. rozwiązań; aktywne poszukiwanie rozwiązań kreujących wartość biznesową
  • Gromadzenie danych z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych i bazodanowych
  • Analiza danych oraz tworzenie algorytmów
  • Projektowanie i wdrażanie systemów zbierania danych
  • Współpraca i sprawozdawczość w międzynarodowych zespołach projektowych

  • Możliwość napisania pracy magisterskiej na podstawie studium przypadku wziętego z życia fabryki
  • Partnerską współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Dobrze zorganizowane wdrożenie do pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy
  • Ujmującą atmosferę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, ZFŚS, prezenty okolicznościowe, dofinansowanie posiłków)
  • Naukę języków obcych

Wynagrodzenie:

6.000 - 8.000 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Grodzisk Mazowiecki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne