Inżynier Produktu

Pracodawca:

Illustro Doradztwo s.c.

Naszym Klientem jest firma TURCK, będąca międzynarodową firmą z tradycjami i ponad 50-letnią historią, liderem światowych rynków w sensoryce dla zastosowań przemysłowych.

Wśród klientów firmy są m.in. wiodący producenci branży automotive i pojazdów specjalnych, producenci maszyn, sektor farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny, ciężki, energetyka i nowe źródła energii i wiele innych.

Na całym świecie zatrudnia ponad 4 500 pracowników, ma przedstawicielstwa w ponad 30-tu i autoryzowanych partnerów w kolejnych 60-ciu krajach, a zakłady produkcyjne są rozlokowane w najważniejszych przemysłowych regionach świata - Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku, Chinach, a od niedawna także w Polsce.

Do swojego działu technicznego wsparcia sprzedaży poszukują dynamicznej osoby na stanowisko Inżyniera Produktu, która będzie wspomagała klientów i partnerów oraz inżynierów sprzedaży w zakresie czujników optycznych, systemów wizyjnych, bezpieczeństwa maszyn oraz systemów wspomagania i optymalizacji produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie (automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika lub pokrewne)
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • orientacja na cele sprzedażowe i umiejętność współpracy
  • otwartość na wiedzę i nowe technologie
  • prawo jazdy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
  • znajomość podstaw działania czujników optycznych
  • wiedza z zakresu systemów wizyjnych 2D i/lub smart sensorów 3D
  • doświadczenie/wiedza z zakresu procesów sprzedaży
  • znajomość środowiska produkcyjnego

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientami w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych
  • dobór urządzeń i rozwiązań do konkretnych aplikacji
  • wsparcie techniczne klientów i inżynierów sprzedaży na każdym etapie realizacji projektów
  • sporządzanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców
  • prezentowanie rozwiązań Turck podczas spotkań roboczych z klientami oraz na wydarzeniach branżowych
  • prowadzenie szkoleń z zakresu produktów i rozwiązań, za które będziesz odpowiedzialny
  • analizowanie i monitorowanie rynku pod kątem nowych szans sprzedażowych

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u lidera w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczne
  • elastyczny czas pracy
  • ścieżkę szkoleń technicznych i rozwijających kompetencje
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki j. obcych (j. angielski, j. niemiecki), firmowe wyjazdy integracyjne
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznym, zgranym i kreatywnym zespole
  • zróżnicowane zadania (od pracy nad koncepcjami technicznymi, przez spotkania z klientami, zadania marketingowe aż po prezentacje, webinaria i szkolenia)

Miejsce podjęcia pracy

Opole

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne