Automatyk - Programista Sterowników PLC

Pracodawca:

Illustro Doradztwo s.c.

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej z branży automotive, działającej na rynku międzynarodowym, szukamy kandydatów, na stanowisko: Automatyk - Programista sterowników PLC

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują: - pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona - odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym - dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Mechatronika lub pokrewnych)
  • Doświadczenie w programowaniu drabinkowym, schematach blokowych i mapowaniu logicznym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych - schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i mechanicznych
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane
  • Umiejętność programowania w języku C#
  • Znajomość stosowania barcod, QR Code, RFID
  • Konfiguracja i obsługa serwera OPC
  • Wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój narzędzi/aplikacji do systemów wspomagających zarządzanie produkcją
  • Programowanie sterowników PLC, paneli HMI i robotów przemysłowych
  • Praca przy bazach danych SQL
  • Ciągłe doskonalenie poprzez automatyzację / digitalizację procesów bezpośrednio i okołoprodukcyjnych
  • Wdrażanie projektów nakierowanych na redukcję kosztów produkcji w oparciu o LEAN
  • Wprowadzanie nowych produktów do procesów produkcyjnych
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacja techniczną

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia techniczne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji
  • Wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w firmie o charakterze międzynarodowym ze zgranym i doświadczonym zespołem
  • Wsparcie zespołu i dobrą atmosferę na etapie wdrożenia i podczas dalszej pracy
  • Dogodna lokalizacja - łatwy dojazd samochodem zarówno z Opola jak i ze Śląska (bliskość autostrady A4)

Miejsce podjęcia pracy

Strzelce Opolskie

Wymiar zatrudnienia

część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna