Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

Klient Banku o Inżynierach, firma produkcyjna działająca w branży FMCG.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - specjalność automatyka
  • uprawnienia Sep do 1 kV
  • doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu,
  • umiejętność współpracy z ludźmi i pracy zespołowej,
  • umiejętność działania pod presją oraz szybkiej analizy sytuacji.

Zakres obowiązków:

  • obsługa podstawowa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji z zakresu mechaniki maszyn na terenie całego zakładu zdefiniowanych wymaganiami technicznymi, a w szczególności:
  • prowadzenie napraw awaryjnych
  • prowadzenie przeglądów okresowych
  • prowadzenie prac remontowych
  • prowadzenie prac konserwacyjnych
  • prowadzenie diagnostyki
  • dodatkowa obsługa techniczna w zakresie:
  • monitorowania parametrów pracy linii, maszyn, urządzeń i instalacji
  • przezbrojeń
  • regulacji
  • czyszczenia
  • definiowanie materiałów technicznych i części zamiennych potrzebnych do prowadzenia w/w prac
  • poprzez wypisywanie kart zapotrzebowania materiałowego
  • poprzez przekazywanie informacji bezpośredniemu przełożonemu.
  • Wnioskowanie o modernizacje maszyn, urządzeń i instalacji pod kątem zwiększenia niezawodności, poprawienia BHP i zwiększenia produktywności.
  • uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji.
  • uczestniczenie w tworzeniu standardów UR w zakresie definiowanym przez przełożonych i określonych w procedurach i regulacjach obowiązujących w zakładzie.

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat