Inżynier Procesu

Pracodawca:

Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

Jesteśmy serwisem urządzeń elektronicznych.
Naprawiamy ponad milion urządzeń rocznie. Pomagamy firmom takim jak HTC, Huawei, Microsoft, Motorola, Nokia, Samsung, Wiko, ZTE, Orange, Play, Polkomtel oraz T-Mobile dostarczyć ich Klientom jak najlepszą obsługę posprzedażową. Dostarczamy wsparcia dla szerokiego zakresu produktów: telefonów komórkowych, laptopów, modemów, kart modemowych, płyt głównych laptopów i telefonów, czytników kart płatniczych i innych urządzeń. Bazując na sukcesie, odniesionym na rynku serwisu urządzeń elektronicznych, stale rozszerzamy swoją ofertę, wprowadzając nowe rozwiązania, takie jak testowanie i diagnostyka nowych produktów, obsługa podmiotów, dostarczających rozszerzone usługi gwarancyjne i ubezpieczeniowe użytkownikowi końcowemu, innowacyjne rozwiązania IT, R&D.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Inżynieria Produkcji, Procesu, Jakości
  • wiedza, doświadczenie i umiejętności z zakresu Lean Manufacturing oraz rozwiązywania problemów
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu Six Sigma Green lub Black Belt
  • posiadanie umiejętności przywódczych (wysokie umiejętności komunikacyjne, inspirowania, motywowania oraz rozwiązywania konfliktów, inne)
  • umiejętność jednoczesnego pracowania, planowania i skutecznego realizowania wyznaczonego celu przy kilku zadaniach i projektach prowadzonych w tym samym czasie
  • praktyczna znajomość narzędzi problem solving
  • zaawansowane umiejętności obsługi komputera (MS Excel, PowerPoint, Visio i Word) z możliwością tworzenia raportów i prezentacji
  • znajomość języka

Zakres obowiązków:

  • identyfikacja szans i poprawa efektywności działania serwisu (optymalizacja procesów, wzrost wydajności, redukcja kosztów działania, eliminacja strat)
  • inicjowanie, kierowanie oraz monitorowanie realizacji projektów optymalizacyjnych
  • propagowanie, wdrażanie i rozwijanie procesów ciągłego doskonalenia
  • promowanie koncepcji Lean Manufacturing za pomocą narzędzi i metodologii (Kaizen, 5S)
  • współudział w tworzeniu instrukcji i procedur związanych z optymalizacją
  • identyfikowanie, dokumentowanie i propagowanie dobrych praktyk

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku - globalna firma z kapitałem amerykańskim - 14 000 Pracowników, 93 oddziały w 27 krajach na wszystkich kontynentach
  • dostęp do nowoczesnych technologii - praca w serwisie zaawansowanych technicznie urządzeń elektronicznych, nowoczesne narzędzia pracy, własny dział R&D
  • prestiż - pracujemy dla największych światowych producentów takich jak Samsung, HTC, Lenovo, Huawei, Microsoft, Motorola
  • stabilność zatrudnienia - 42 lata doświadczenia i sukcesów na rynku amerykańskim, 17 lat na rynku polskim
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy, szkolenia techniczne
  • konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Janki k. Warszawy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne