Firma KE-Burgmann Poland Sp. z o.o.
Member of International EagleBurgmann Industries Group
Jesteśmy firmą inżynierską, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji
zaawansowanych urządzeń dla przemysłu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Serwisu
w Dziale Kompensatorów

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z energetyką, z utrzymaniem ruchu w energetyce
  • znajomość procesów produkcyjnych i organizacji utrzymania ruchu w dużych zakładach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Zadania i zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór pracy Działu Serwisu Kompensatorów
  • nadzorowanie prac remontowych zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach stanowiskowych
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zza granicy
  • zarządzanie dokumentacją techniczną
  • dbanie o efektywne wykorzystanie dostępnych możliwości technicznych firmy
Oferujemy:

  • wszechstronny rozwój, doskonalenie kwalifikacji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • szkolenia i wyjazdy zagraniczne
  • bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego.
Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres: oferta4270@bdi.com.pl

Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”