SCHUNK Intec Sp. z o.o. jest firmą – córką niemieckiej spółki SCHUNK GmbH & Co. KG. Polska filia powstała w połowie 2004 roku w Starej Iwicznej (okolice Piaseczna k. Warszawy). Celem naszej firmy jest dostarczenie na polski rynek nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów mocowania narzędzi i automatyki przemysłowej.

Ze względu na dynamiczny rozwój:
SCHUNK Intec Sp. z o.o. poszukuje z rejonu: Toruń - Bydgoszcz
osoby na stanowisko:

INŻYNIER DS. SPRZEDAŻY /
DORADCA TECHNICZNY

Obszar pracy:
  • Polska północno-zachodnia (województwo: wielkopolskie - północ, kujawsko-pomorskie, lubuskie - północ, pomorskie, zachodniopomorskie)
Zadania:
  • Systematyczny kontakt z istniejącymi klientami – technika mocowań
  • Aktywny rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie w tym poszukiwanie nowych odbiorców
  • Promocja produktów firmy SCHUNK – poszukiwanie projektów automatyka przemysłowa
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inż. Mechanik, inż. Elektryk – Automatyk)
  • Znajomość branży obróbki skrawaniem
  • Znajomość podstaw automatyki przemysłowej (m.i.n osprzęt do robotów i manipulatorów) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom średniozaawansowany)
  • Zmysł i umiejętności handlowca
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy, umiejętność obsługi PC
Oferujemy:
  • Stabilną, ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, (umowa o pracę)
  • Gruntowne wprowadzenie i szkolenie (także w Niemczech)
  • Możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy
  • Stałe wynagrodzenie plus bonus
  • Do dyspozycji: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy

Zapraszamy do przesłania CV (wraz ze zdjęciem) i listu motywacyjnego (wraz z oczekiwanym uposażeniem) na adres: oferta4649@bdi.com.pl do dnia 10.02.2011.

Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”