Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnią tradycją, jednym z największych pracodawców na Podlasiu o kilkuset milionowym obrocie w skali roku. Specjalizujemy się w montażu sprzętu AGD i współpracujemy m.in. z międzynarodowym koncernem Philips. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
KIEROWNIK INŻYNIERII PRODUKTU
(MIEJSCE PRACY: BIAŁYSTOK)
Kluczowe obowiązki:
  • Zarządzanie procesem konstrukcji nowych wyrobów ( w modelu biznesowym OEM)
  • Zarządzanie procesem zmian technicznych wyrobów
  • Zarządzanie cyklem życia produktu
Wymagania na stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika, Elektronika)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodny kontakt z klientem
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, programu Solid Works
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość nawiązywania kontaktu
  • Dyspozycyjność ( wyjazdy służbowe)
  • Mile widziane umiejętności analitycznego myślenia
  • Otwartość, kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
  • Realizację wielu wyzwań
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres oferta5813@bdi.com.pl do dnia 19.03.2013r. w tytule maila wpisując nazwę stanowiska
Informujemy, że będziemy kontaktowali się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"