top

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Bosch and Siemens home appliances group. Nasze urządzenia ułatwiają życie. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 8 mld euro zachwycamy wymagających klientów na całym świecie inteligentną techniką, wyjątkowym wzornictwem oraz najwyższym komfortem obsługi.
Twoje myślenie ma w naszej firmie przyszłość!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor termodynamika
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

W ramach projektów prowadzonych przez sekcję termodynamiki w Centrum Kompetencyjnym Suszarek odpowiadać będziesz za: zmiany i testowanie komponentów oraz obiegów chłodniczych w sprężarkowych suszarkach do ubrań (pompy ciepła), doborem i uwolnieniem komponentów oraz opracowaniem kryteriów uwalniania we współpracy z Sekcją Testów oraz Działem Jakości. Do Twoich zadań należeć będzie także planowanie i organizowanie testów w zakresie wprowadzanych zmian konstrukcyjnych, analiza rynku w rozumieniu produktu jak i dostępnych nowych technologii.

Miejscem Twojej pracy będzie Centrum Kompetencyjne Suszarek do ubrań.

IDEALNY KANDYDAT:

To osoba z wykształceniem wyższym technicznym o specjalizacji termodynamika, fizyka lub pokrewne. Posiadająca kilkuletnie doświadczenie we wprowadzaniu podzespołów do produkcji seryjnej. Wymagana jest aktualna wiedza w zakresie termodynamiki oraz przepływów. To osoba otwarta, elastyczna, silnie ukierunkowana na wynik, której praca w wielokulturowym zespole przynosi satysfakcję. Komunikująca się w języku angielskim w stopniu bardzo dobrym. Znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana.

To osoba systematyczna, samodzielna, posiadająca umiejętności analityczne, potrafiąca współpracować w zespole. Ponadto wymagana jest bardzo dobra znajomość angielskiego.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 2014-10-10
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny mailem na adres: oferta6805@bdi.com.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy