top

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Bosch and Siemens home appliances group. Nasze urządzenia ułatwiają życie. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 8 mld euro zachwycamy wymagających klientów na całym świecie inteligentną techniką, wyjątkowym wzornictwem oraz najwyższym komfortem obsługi.
Twoje myślenie ma w naszej firmie przyszłość!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor (tworzywa sztuczne)
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

W ramach realizowanych projektów odpowiadać będziesz za projektowanie nowych oraz wdrażanie zmian konstrukcyjnych do elementów wykonanych głównie z tworzyw sztucznych. Twoim obszarem produktowym będą suszarki do ubrań i/lub pralki. Swoje zadania realizować będziesz we współpracy z naszym działem zarządzania jakością oraz poddostawcami. Będziesz współpracować z różnymi zespołami zaangażowanymi w realizację projektów.

Miejscem Twojej pracy będzie Centrum Kompetencyjne Suszarek.

IDEALNY KANDYDAT:

To osoba posiadająca wykształcenie mechaniczne (preferowana specjalność technologia tworzyw sztucznych) oraz min 2-3 letnie doświadczenie w konstruowaniu i rozwoju komponentów z tworzyw sztucznych, a także w tworzeniu prototypów na potrzeby produkcji seryjnej. Posiadająca znajomość konstrukcji form wtryskowych, umiejętność przeprowadzania symulacji FEM będzie dodatkowym atutem. To osoba samodzielna, poszukująca pragmatycznych rozwiązań, której silną stroną jest wiedza fachowa, umiejętność argumentacji i kompetencje organizacyjne. Posługująca się językiem angielskim lub/i niemieckim w stopniu bardzo dobrym. Znająca programy 3D wspomagające projektowanie: preferowany Unigraphics.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny mailem na adres: oferta6923@bdi.com.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy