Sealed Air is a global leader in food safety and security, facility hygiene and product protection. With widely recognized and inventive brands such as Bubble Wrap® brand cushioning, Cryovac® brand food packaging solutions and Diversey™ brand cleaning and hygiene solutions, Sealed Air offers efficient and sustainable solutions that create business value for customers, enhance the quality of life for consumers and provide a cleaner and healthier environment for future generations. Sealed Air generated revenue of approximately $7.6 billion in 2012, and has approximately 25,000 employees who serve customers in 175 countries.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
INŻYNIER JAKOŚCI
(nr ref. IJ/03/2017)
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość narzędzi jakościowych – SPC, Cp/Cpk, kart kontrolnych, MSA, FMEA, 5Why, Ishikawa
  • wiedza na temat statystyki (mile widziana znajomość programu Minitab)
  • zaawansowana znajomość Excela
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • zdolności analityczne
  • umiejętność interpretacji wyników
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość systemu SAP
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie analiz przyczyn źródłowych powstawania niezgodności (reklamacje zewnętrzne)
  • wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu poprawy jakości
  • analizy statystyczne procesu (MSA, SPC, Cp/Cpk)
  • prowadzenie działań usprawniających (m.in. z wykorzystaniem FMEA)
  • tworzenie raportów produkcyjnych
  • wsparcie organizacji w obszarze utrzymywania systemów zarządzania jakością
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pakiet benefitów socjalnych
Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z nr referencyjnym IJ/03/2017 do dna 31.03.2017 r na adres: oferta8873@bdi.com.pl
Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy
Zapewniamy dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli wraz z podpisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926).