Oddział szwajcarskiej firmy w Polsce obejmujący swym działaniem całą Europę Wschodnią.
ięcej informacji o firmie na: www.erowa.com

Poszukuje:

Serwisanta / Inżyniera Serwisu

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

(Praca na terenie Polski i Europy)

Opis Stanowiska:

  • Instalowanie systemów automatyzacji, maszyn pomiarowych, systemów mocowań na maszynach CNC
  • Wsparcie techniczne klienta, wdrażanie produktu oraz szkolenia
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i remontowych, napraw oraz przeglądów prewencyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (kierunki: mechanika, automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziany staż pracy w przemyśle - produkcji narzędzi, urządzeń technologicznych, obróbki metalu
  • Umiejętność zarówno samodzielnej jak i zespołowej pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia techniczne z zakresu pomiarów i automatyzacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym i sympatycznym zespole

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: oferta9299@bdi.com.pl

Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."