Oddział szwajcarskiej firmy w Polsce obejmujący swym działaniem całą Europę Wschodnią.
Więcej informacji o firmie na: www.erowa.com

Poszukuje:

Programisty C#

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/średnie informatyczne lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość środowiska programistycznego C#, znajomość technologii .NET/C#, znajomość MS SQL (T-SQL),
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • doświadczenie z projektowaniem, wdrażaniem i późniejszą obsługą środowiska C# będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny.
  • konsekwencja w realizacji powierzonych zadań, zorientowanie na cele, odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • współpraca z biurem projektowym
  • diagnozowanie i poprawa błędów
  • opracowywanie i przestrzeganie standardów oraz dobrych praktyk programistycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności
  • samodzielna implementacja oprogramowania narzędziach programowych testowanie oprogramowania
  • dokumentacja kodu źródłowego
Co oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę z energicznym i zorientowanym na działanie zespołem
  • praca z wykorzystaniem nowych technologii
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
  • bezpośrednia współpraca przy wdrożeniach
  • szkolenia
  • narzędzia niezbędne do pracy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: oferta9464@bdi.com.pl

Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."