ALVO - polski producent wyposażenia bloków operacyjnych, zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji elektrycznej

Miejsce pracy: siedziba ALVO, Śmigiel, Kościan, Leszno woj. Wlkp.

Kim jesteśmy?

ALVO dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, hybrydowych sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych. Instalujemy sale operacyjne i produkujemy wyroby medyczne dla szpitali na całym świecie od ponad 25 lat

Podstawowe wartości

Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

Dlaczego warto u nas pracować?

Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca?

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowanych ludzi!

Zadania:

  • Projektowanie schematów elektrycznych w dedykowanym oprogramowaniu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, produktowej
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań technicznych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w trakcie realizacji projektów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronika, elektryka)
  • umiejętność projektowania i tworzenia systemów elektrycznych w dedykowanym oprogramowaniu
  • znajomość oprogramowania typu (np. e-Plan, PC-Schematic) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dołączenie do zespołu entuzjastycznych ludzi, dzielących się wiedzą i doświadczeniem
  • możliwość poznawania najnowszych rozwiązań z dziedziny nowoczesnych technologii medycznych
  • przyjazną atmosferę, ciekawą pracę
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego oraz opieki medycznej
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

CV prosimy kierować na adres, podając w temacie nazwę stanowiska:

rekrutacja@alvo.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

www.alvo.pl

Na podstawie art. 23 ust.1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w aplikacji, obecnie i w przyszłości, przez ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska, do celów rekrutacji.

Administratorem danych jest ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zrealizowania celu przetwarzania danych-przeprowadzenia rekrutacji w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami.