Hardware Design Verification Engineer / Regulatory Compliance Engineer

Pracodawca:

VECTOR TECHNOLOGIES S.A.

Jako VECTOR GROUP z dumą projektujemy, wdrażamy i integrujemy najnowocześniejsze systemy i technologie w obszarze telekomunikacji, telemetrii oraz data center.
Od 30 lat udowadniamy klientom i światowej konkurencji, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dzięki silnemu zapleczu kompetencyjnemu mamy odwagę podążać wbrew utartym schematom.
W naszej codziennej pracy zawsze stawiamy na zaangażowanie, otwartość, doświadczenie i pracę zespołową.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, telekomunikacja lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z projektowaniem lub pomiarami, testowaniem urządzeń elektronicznych, posługiwaniem się sprzętem pomiarowym
  • Znajomość zagadnień certyfikacji urządzeń elektronicznych (EMC: CE, FCC; safety, dyrektywa RED)
  • Znajomość metodologii badań analogowych i cyfrowych urządzeń elektronicznych
  • Znajomość LabView i/lub python na potrzeby automatyzacji badań i analizy wyników - mile widziana
  • Znajomość zagadnień związanych z niezawodnością urządzeń (analiza mtbf, lifetime, testy halt, hass) - mile widziana
  • Język angielski (poziom B2) - czytanie dokumentacji technicznej, tworzenia raportów pomiarowych, prowadzenie rozmów z klientami i podwykonawcami
  • Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Analiza projektowanego urządzenia pod kątem spełnienia norm branżowych
  • Koordynacja działań związanych z procesem certyfikacyjnym urządzeń elektronicznych, w tym badań zewnętrznych wykonywanych w akredytowanych laboratoriach
  • Weryfikacja jakościowa projektowanego urządzenia HW
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym w dziale R&D
  • Tworzenie instrukcji do scenariuszy testowych, projektowanie środowiska do testów
  • Definiowanie struktury testowej - dobór sprzętu pomiarowego i narzędzi wspomagających
  • Analizowanie wyników badań i tworzenie raportów

  • Praca w Firmie należącej do czołówki firm branży Telekomunikacji
  • Udział w tworzeniu innowacyjnych projektów w wysoko wykwalifikowanym i interdyscyplinarnym zespole
  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
  • Atmosfera sprzyjająca działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna