Konstruktor Elektronik

Pracodawca:

VECTOR TECHNOLOGIES S.A.

W VECTOR BLUE HUB świadczymy usługi produkcji urządzeń elektronicznych na zlecenie (EMS) oraz projektujemy urządzenia w zakresie mechaniki, elektroniki oraz software embedded.

Współpracujemy z firmami z różnych branż, z całego świata, dla których realizujemy kompleksowe projekty w oparciu o różnorodne technologie. Naszą przewagę rynkową budujemy w oparciu o kompetencje inżynierów, którzy współpracują w procesach projektowania i produkcji elektroniki. W naszej siedzibie zlokalizowanej w Trójmieście, na styku różnych węzłów komunikacyjnych, znajduje się nasz zakład produkcyjny elektroniki oraz laboratoria projektowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu urządzeń elektronicznych
  • Doświadczenie w tworzeniu schematów oraz projektowaniu płyt PCB
  • Praktyczna umiejętność w posługiwaniu się sprzętem pomiarowym
  • Znajomość metodologii i zagadnień dotyczących projektowania układów analogowych i cyfrowych, w tym układów zasilania
  • Systematyczne podejście do rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją

Zakres obowiązków:

W naszej firmie będziesz się angażować w cały proces projektowania, testowania, analizę i produkcję urządzeń elektronicznych:

  • Analiza i projektowanie urządzenia pod kątem spełnienia norm branżowych (EMC, bezpieczeństwo)
  • Tworzenie schematu i projektowanie płytek drukowanych
  • Dbałość o optymalizację kosztowo-jakościową wypracowywanych rozwiązań
  • Tworzenie planu testów, definiowanie scenariuszy testowych oraz projektowanie środowiska do testów
  • Uruchamianie oraz testowanie prototypów
  • Przeprowadzanie analiz niezawodnościowych dotyczących czasu życia produktu (MTBF, lifetime)
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym w dziale R&D

  • Pracę w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Projekt półroczny z możliwością przedłużenia współpracy
  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • Dużą samodzielność działania
  • Dostęp do dobrze wyposażonych laboratoriów

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna