Cost Consultant / Kosztorysant

nr ref. 10380-20;

Pracodawca:

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. W 2017 roku oraz 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł "Inwestor w Kapitał Ludzki", przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Wymagania:

  • jesteś zainteresowany/a pracą na cały etat;
  • masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska;
  • masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem;
  • komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie);
  • bardzo dobra znasz Pakiet MS Office.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby, która będzie:

  • przygotowywać oferty na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych;
  • odbywać wizje lokalne w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian;
  • zajmować się optymalizacją kosztową oraz zakresową;
  • zajmować się procesem przygotowywania budżetów do projektów;
  • analizować wymagania Klientów pod kątem value engineering’u;
  • przygotowywać zapytania ofertowe do wykonawców;
  • współpracować z podwykonawcami i negocjować umowy na roboty budowlane i instalacyjne;
  • zarządzać procedurami zleceń zmiany i oceną kosztów zmian.

Firma oferuje:

  • możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów;
  • możliwość pracy przy projektach BIM;
  • możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych;
  • współpracę z najlepszymi specjalistami z branży;
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach w międzynarodowej firmie;
  • umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców
  • jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb;
  • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

praca stacjonarna