Kosztorysant

Pracodawca:

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z nami to czysta przyjemność! SundayMENI oraz SundayWOMENKI z naszego teamu dbają o to, aby przyszłość świata była bardziej zielona, zadbaj i Ty!

Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców w całej Polsce. Zapewniamy pracownikom wsparcie od pierwszych dni pracy i to, czego potrzebują do wspólnego cieszenia się sukcesami!

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Wykształcenie techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych, budowlanych lub pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość programu kosztorysowego: Norma lub podobnego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie kosztorysów budowy farm fotowoltaicznych
  • Czytanie, analizowanie i opracowanie dokumentacji technicznej
  • Analizowanie rentowności ofert i realizowanych projektów
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (wybierasz sam!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy tj.: samochód, telefon i laptop
  • Otwarta ścieżka kariery z możliwością realnego awansu w strukturach firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU
  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie
  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce!
  • A dodatkowo zniżka pracownicza na założenie instalacji fotowoltaicznej

Wynagrodzenie:

5.000 - 10.000 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt

Wyjazdy

praca stacjonarna