Inżynier Serwisu ds. Blokad Alkoholowych / Product Manager

nr ref. 10616-22; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Dostawca autonomicznych systemów gaśniczych dla pojazdów, systemów poprawy bezpieczeństwa, systemów monitoringu oraz producent zabezpieczeń antyalkoholowych do pojazdów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika lub informatyka)
  • ok. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość elektroniki i tworzenia układów
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie urządzeń i wyjazdy serwisowe do klienta
  • kalibracja blokad
  • szkolenia klientów z obsługi blokad i oprogramowania
  • wystawianie certyfikatów kalibracji
  • diagnostyka instalacji i działania blokad
  • integracja blokad z systemami innych firm
  • obsługa dostaw i planowanie zapotrzebowania na części
  • wsparcie przy montażach blokad
  • zarządzanie systemem monitoringu
  • wsparcie informatyczne użytkowników

Firma oferuje:

  • pracę z innowacyjnym produktem
  • samodzielność i pracę na etacie lub B2B
  • samochód służbowy (do użytku prywatnego)
  • niezbędne narzędzia pracy (+ telefon służbowy)

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.