Programista CAM

Firma Rosiński i S-ka zajmuje się od roku 1981 produkcją opakowań z tworzyw sztucznych wykonanych w technologii wtrysku i rozdmuchu. W dziale narzędziowni wykonywane są formy wtryskowe, rozdmuchowe oraz bieżące naprawy. www.rosinski.com.pl

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pisaniu programów na maszyny obróbcze
  • minimum dobra znajomość programu HyperMill
  • minimum dobra znajomość programu SolidWorks
  • umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie do obróbki metalu opartych na sterownikach HEIDENHAIN
  • dobra znajomość rysunku technicznego

prosimy nie wysyłać CV bez znajomości programów HyperMill i SolidWorks

Zakres obowiązków:

  • programowanie i obsługa maszyn sterowanych numerycznie (Mikron VCE1400 PRO, Mikron HSM 800 by AgieCharmilles)
  • wykonawstwo form, części form
  • obsługa serwisowa

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną pracę
  • możliwości rozwoju

Miejsce podjęcia pracy

Bielsko-Biała

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna