wyszukiwanie - słowo kluczowe: "mechanika i budowa maszyn"

Konstruktor (zawory mechaniczne i elektromechaniczne)

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy koncern działający w przemyśle i branży lotniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, inżynieria lotnictwa lub inne pokrewne)
  • 3-5 lat doświadczenia w konstruowaniu podzespołów lub komponentów mechanicznych lub elektromechanicznych dla systemów hydraulicznych lub pneumatycznych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie z systemami CAD - znajomość Unigraphics będzie dodatkowym plusem
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi analitycznych takich jak MatLab, MathCAD, Fluent, ANSYS, NASTRAN/PATRAN lub podobnych
  • Doświadczenie w pracy w zespole technicznym
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Doświadczenie w projektowaniu zaworów będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Praca nad projektami rozwojowymi z zakresu zaworów mechanicznych lub elektromechanicznych
  • Praca przy wszystkich aspektach projektowania zaworów poprzez:zrozumienie wymogów i warunków technicznych, projekt koncepcyjny, obliczenia i analizy konstrukcyjne, określenie materiałów, modelowanie i symulacje modeli, przygotowanie planu prób prototypów, przygotowanie i prezentacja raportów z prób i badań prototypów, współpraca z innymi działami wewnętrznymi i z podwykonawcami przy projektowaniu
i wykonaniu prototypów, analizowanie usterek i błędów w czasie badań prototypów, wsparcie techniczne klienta w czasie eksploatacji wyrobów
  • Praca według ustalonego harmonogramu
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie projektu
  • Prowadzenie projektu według wewnętrznych procesów i standardów konstrukcyjnych
  • Udział w regularnych spotkaniach z klientem
  • Tworzenie analizy technicznego ryzyka i planów jego minimalizowania
  • Współpraca z inżynierami z zagranicznych oddziałów

Firma oferuje:

  • Liczne szkolenia
  • Duże możliwości rozwoju i stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą pracę i udział w innowacyjnych projektach

Miejsce podjęcia pracy

dolnośląskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna