Programista .NET

ROGER sp.j. - lider w dziedzinie elektronicznych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w Polsce. Posiadamy stale powiększającą się grupę zagranicznych partnerów handlowych. Nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dopasowując je do wymagań rynku. www.roger.pl

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie informatyczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu oprogramowania
  • praktyczna znajomość aspektów programowania na platformę Windows, Win32 API
  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego, swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • zdolność do samodzielnego organizowania warsztatu pracy
  • kreatywność, komunikatywność, wytrwałość w dążeniu do celu
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań
  • projektowanie i kodowanie oprogramowania na platformę Windows w technologii .NET

  • możliwość rozwoju zawodowego w ciekawej, przyszłościowej branży
  • realizację odpowiedzialnych zadań
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zgodzie z zasadami etyki biznesu

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia lub Gościszewo / k. Malborka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna