Inżynier Procesu Wtrysku (Technolog)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, wykształcenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie atutem
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako inżynier procesu wtrysku
  • Praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z zakresu wprowadzania nowych produktów wtrysku do produkcji seryjnej
  • Zdolność do aktywnego wspierania utrzymania ruchu, produkcji i jakości w zakresie procesu wtrysku (szkolenia, dokumentacja)
  • Znajomość normy ISO 14001
  • Zdolności do współpracy w zespole i konsekwentnego rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

  • Racjonalizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze wtrysku
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie doświadczeń produkcyjnych z nowymi materiałami i wtryskarkami
  • Definiowanie nowych procesów na wtrysku
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi
  • Przygotowanie raportów na temat trendów wskaźników technologicznych w podległych obszarach

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
  • Bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne