Inżynier Produktu i Procesu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru automatyki, robotyki i mechatroniki
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera procesu/produktu lub w pokrewnych obszarach
  • Umiejętność konstruowania maszyn i urządzeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • Praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Znajomość programów SolidWorks, Catia
  • Wiedza z zakresu normy ISO 9001
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność pracy w zespole i konsekwentnego rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • Modernizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Uruchomienia nowych linii produkcyjnych
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym, m.in. kontrola wyników audytów produktu oraz wskaźników jakościowych, zespołowe ustalanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Przygotowywanie raportów na temat trendów wskaźników technologicznych w podległych obszarach

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
  • Bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne