Inżynier Automatyk (stanowisko dywizyjne)

Dołącz do 84 200 profesjonalistów w 33 krajach. Faurecia jest odnoszącą sukcesy firmą projektowo - produkcyjną specjalizującą się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych, z których korzystają wiodący producenci samochodów na świecie. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort, wzornictwo i ochronę środowiska naturalnego. Pomóż nam tworzyć przyszłość. Potrzebujemy ludzi ambitnych. W dobie ciągłych ulepszeń i zmian w branży motoryzacyjnej chcemy utrzymać naszą wysoką pozycję. Dążymy do zwiększenia rentowności, wzrostu konkurencyjności, optymalizacji działań związanych z rozwojem nowych konstrukcji oraz utrzymania pozycji lidera w zakresie innowacji produktowej i organizacyjnej.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe o kierunku automatyka/robotyka
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu
  • umiejętność obsługi programu Siemens S5 i S7
  • mile widziana znajomość programu KUKA ROBOT
  • umiejętność planowania, organizowania i prowadzenia projektów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w spotkaniach
  • przygotowanie specyfikacji (wymagań technicznych) dla wyposażenia produkcyjnego
  • techniczna walidacja dostawców, materiałów, komponentów, urządzeń i systemów
  • tworzenie i modyfikacja przemysłowego oprogramowania PLC i robotów
  • prowadzenie analiz funkcjonowania maszyn i udział w FMEA
  • nadzorowanie wykonania, wdrożenia i uruchomienia nowego wyposażenia i urządzeń
  • walidacja wydajności i efektywności wyposażenia i urządzeń do uruchomienia produkcji
  • definiowanie i aktualizacja standardów do wyposażenia urządzeń
  • uzyskanie, tworzenie, aktualizacja i zarządzanie dokumentacją techniczną
  • szkolenia dla personelu technicznego z zakresu obsługi wyposażenia i urządzeń
  • optymalizacja wydajności i efektywności funkcjonowania wyposażenia i urządzeń
  • proponowanie usprawnień

  • pracę w dynamicznym zespole ludzi będącym częścią międzynarodowych struktur w firmie
  • dobre zarobki oraz szeroki pakiet socjalny
  • szeroki zakres szkoleń
  • możliwości dalszego rozwoju i awansu

Miejsce podjęcia pracy

Wałbrzych

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna