Inżynier Procesu Obróbki Skrawaniem

Naszym Klientem jest amerykański producent części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych i ich silników. W związku z dynamicznym rozwojem, do swojej fabryki w okolicach Wałbrzycha pracodawca poszukuje doświadczonej osoby na w/w stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika, obróbka skrawaniem)
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży automotive)
  • praktyczna znajomość procesu obróbki skrawaniem
  • potwierdzona doświadczeniem znajomość narzędzi głównych: FMEA, Plan kontroli, Flowchart, PDCA (QRQC)
  • umiejętność programowania maszyn (sterowniki Fanuc/Sinumeric/inne)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka zadaniowość, zorientowanie na cel
  • elastyczność, otwartość.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem produkcji
  • doskonalenie i optymalizacja istniejących procesów technologicznych
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych (ISO TS 16949)
  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji systemowej (FMEA, plan kontroli, Flowchart, PDCA-QRQC)
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów i prowadzenie szkoleń pracowników
  • inicjowanie, projektowanie i wdrażanie usprawnień

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • dużą samodzielność działania we wdrażaniu nowych projektów
  • możliwość realizacji własnych pasji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Miejsce podjęcia pracy

okolice Wałbrzycha

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna