Inżynier R&D - przetwórstwo tworzyw sztucznych

VIVE Textlile Recycling Sp. z o.o., ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych i/lub pokrewne
  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe jako technolog, inżynier procesu, inżynier produkcji, itp. w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • dobra znajomość języka angielskiego technicznego /branżowego
  • praktyczna wiedza z zakresu wprowadzania nowych produktów do produkcji seryjnej
  • umiejętność analizy procesów produkcyjnych, kalkulacji kosztów
  • doświadczenie i wiedza w zakresie wdrażania projektów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • silne zorientowanie na osiąganie celów
  • zdolności do współpracy w zespole i konsekwentnego rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • prace nad technologiami produkcji wyrobów z materiałów z recyclingu (włókna naturalne i sztuczne )
  • analiza możliwych, atrakcyjnych z ekonomicznego punktu widzenia, procesów produkcyjnych, dobór maszyn i urządzeń, proponowanie rozwiązań
  • definiowanie i nadzór nad testami
  • kalkulacja wydatków, kosztów oraz rentowności danego procesu produkcyjnego
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesów produkcyjnych
  • uczestniczenie w uruchamianiu produkcji w oparciu o wypracowany i przyjęty proces

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • swobodę w definiowaniu i prowadzeniu projektów
  • dobre warunki pracy i wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Miejsce podjęcia pracy

Kielce

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna