Lider Zespołu Mechaników w Dziale Utrzymania Ruchu

Międzynarodowy producent okuć meblowych z siedzibą w Austrii, od wielu lat z sukcesem dostarczająca profesjonalne systemy okuć do odbiorców w całej Polsce.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku liderskim/managerskim w dziale technicznym min. 2 lata lub doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • podstawowa znajomość zagadnień mechanicznych z obszaru produkcji
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności managerskie poparte doświadczeniem
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • świadomość kosztowa
  • inicjatywa i odwaga w działaniu
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem mechaników
  • zapewnienie płynnego funkcjonowania parku maszynowego
  • proponowanie działań optymalizacyjnych, innowacyjnych usprawniających pracę oraz funkcjonowanie całego parku maszynowego
  • bieżąca współpraca z partnerami w spółce matce w Austrii w zakresie wdrażania nowych maszyn, rozwiązań i polityki zarządzanie parkiem maszynowym od strony mechanicznej
  • udział w projektach optymalizacyjnych i modernizacyjnych
  • ścisła współpraca z pozostałymi obszarami utrzymania ruchu oraz klientami wewnętrznymi, w szczególności z obszarem produkcji i magazynu

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, pracę z zespołem fachowców
  • możliwość obcowania z nowoczesnymi i zaawansowanymi technologiami
  • możliwość czerpania wiedzy i zdobywania doświadczenia we współpracy w międzynarodowym środowisku
  • pracę w systemie 1-zmianowym
  • prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe świadczenia socjalne

Miejsce podjęcia pracy

Jasin k. Swarzędza

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna