Inżynier Technologii Produkcji

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowy koncern z branży motoryzacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne lub inżynieria produkcji)
  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem i podstaw obróbki plastycznej stali
  • znajomość zagadnień FMEA, CP,SPC, sprawność procesu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość budowy maszyn
  • umiejętność obsługi i programowania maszyn NC (Fanuc)
  • ogólna znajomość norm ISO TS

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i optymalizowanie procesów produkcyjnych na podległych obszarach
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej na linii podmontażu (FMEA, CP i powiązane)
  • kontrolowanie instrukcji pracy (SOP) tworzonej przez dział produkcji (podmontaż)
  • wdrażanie nowych projektów i zmian konstrukcyjnych w projektach, aktualizowanie dokumentacji
  • optymalizowanie kosztów procesu
  • wyszukiwanie dostawców narzędzi i oprzyrządowania
  • szkolenie pracowników produkcji - z obsługi i regulacji maszyn, kontroli jakości

Miejsce podjęcia pracy

Wałbrzych

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna