Inżynier Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Światowy lider z zakresu technologii dla energetyki i automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mechaniczne (preferowane), elektryczne, automatyk lub zarządzanie procesami produkcyjnymi
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kaizen, TPM)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna ochronie danych osobowych komunikacje w międzynarodowym środowisku
  • praktyczna znajomość programów: AutoCAD, MS Office
  • samodzielność, nastawienie na realizację celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w powierzone zadania

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie i utrzymywanie sprawności maszyn, urządzeń i stanowisk pracy
  • usprawnienia maszyn, urządzeń, narzędzi
  • dostosowanie maszyn i narzędzi do produkcji prototypów
  • ścisła współpraca z firmami serwisującymi i kierownikiem produkcji
  • przygotowanie i nadzorowanie umów z firmami serwisującymi
  • zapewnianie środków niezbędnych do realizacji produkcji zgodnie z dokumentacją techniczną
  • monitoring / przygotowanie statystyk, raportów i analiz dotyczących dostępności maszyn
  • nadzorowanie harmonogramu realizacji przeglądów okresowych maszyn
  • uczestniczenie w projektach usprawniających, realizacja działań korygujacych, zaleceń audytowych i patrolowych
  • inicjowanie i wdrażanie koncepcji oraz narzędzi usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego np. TPM, SMED, TPM, Poka Yoke itp.
  • optymalizacja procesów związanych z Utrzymaniem Ruchu

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • miłą atmosferę pracy.

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna