Konstruktor w Dziale Tekstyliów f/m

Vratislavia Engineering sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11369. Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608). Vratislavia Engineering to biuro konstrukcyjne działające w branży samochodowej i lotniczej na rynku europejskim. Z tego względu skupia specjalistów z różnych dziedzin oraz pracowników inżynieryjno-technicznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy dla jednego z naszych Klientów na stanowisko Konstruktora w dziale tekstyliów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (na poziomie min. B2) - warunek konieczny
  • wykształcenie techniczne (umiejętność odczytywania i wykonywania rysunków technicznych)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • umiejętności konstruowania (branża motoryzacyjna), wykonywania obliczeń projektowych i prowadzenia testów
  • dobra znajomość CATIA V4/V5 lub podobnego oprogramowania
  • umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie (kontakt z klientem)
  • umiejętność organizowania sobie pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analizy kosztów i efektywności pracy
  • zaangażowanie
  • gotowość do podróży służbowych

Zakres obowiązków:

  • konstrukcja detali i elementów dachu kabrioletu,
  • współpraca przy realizacji konstrukcji metodą FMEA,
  • konsultacje z klientem, dostawcami i osobami prowadzącymi projekt,
  • wsparcie w projekcie na każdym jego etapie przez terminowe osiąganie założonych celów

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej dla firmy macierzystej (praca tymczasowa jest traktowana jako okres próbny)
  • bardzo dobre zarobki (na poziomie stawek niemieckich)
  • pracę w nowoczesnej firmie motoryzacyjnej
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych oraz rozwoju osobistego
  • legalną pracę i terminowe wypłacanie należnych świadczeń
  • pomoc w zakwaterowaniu (również z rodziną)
  • dofinansowanie do posiłków
  • szkolenia zawodowe

Miejsce podjęcia pracy

Niemcy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne