Kierownik Budowy/Robót Branży Sanitarnej

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie robót dla inwestycji z zakresu inżynierii wodno-ściekowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: inżynieria środowiska lub pokrewne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • min. 5-letni staż pracy na stanowisku kierownika budowy/robót
  • doświadczenie w pracach przy budowie stacji uzdatniania wody lub oczyszczalni ścieków
  • znajomość prawa budowlanego
  • znajomość Warunków Kontraktowych FIDIC (będzie dodatkowym atutem)
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Exel) oraz AutoCAD
  • dyspozycyjność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu, umiejętność zarządzania ludźmi
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • prowadzenie prac budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem rzeczowo-finansowym
  • organizowanie i koordynowanie prac
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • zarządzanie pracą kierowników i mistrzów robót

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Częstochowa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne