Inżynier Produktu - Konstruktor

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 6664

Human & Hunter Doradztwo Personalne, jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Obecnie dla naszego klienta, z branży automotive, poszukujemy kogoś, kto podjąłby pracę na ww. stanowisku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowani absolwenci kierunków: mechanika, budowa maszyn, materiałoznawstwo
  • znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi konstrukcyjnych (CAD, Catia, Solid Works)
  • wiedza z zakresu składów chemicznych metali, metalurgii a także procesów kucia

Zakres obowiązków:

  • rozwój nowych produktów oraz koordynacja zakresu produkcji
  • optymalizacja procesu produkcyjnego
  • nadzór nad ustawieniami parametrów procesu
  • inicjowanie zmian, udział we wdrażaniu zmian
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej procesów produkcji
  • czynna współpraca z centralną w Niemczech

Firma oferuje:

  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowa opieka medyczna Medicover
  • bogaty pakiet benefitowy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • liczne szkolenia krajowe, zagraniczne
  • możliwość kształcenia praktycznego swojej wiedzy technicznej

Miejsce podjęcia pracy

Gliwice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne