Programista Układów Sterowania (PLC, HMI)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowa firma działająca w branży maszyn i automatyki przemysłowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: z tytułem inżynier elektryk / elektronik / automatyk
  • doświadczenie w branży przemysłowej, najlepiej związane z automatyką linii technologicznych
  • znajomość oprogramowania narzędziowego do programowania sterowników PLC, paneli operatorskich HMI, systemów wizualizacji oraz innych programowalnych urządzeń wchodzących w skład systemu sterowania
  • min. dobra znajomość j. angielskiego
  • gotowość do wyjazdów
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do analitycznego myślenia,
  • zdolność organizowania swojej pracy i innych

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie nowych rozwiązań / programów dla kompleksowych układów sterowania
  • wdrażanie układów sterowania do zastosowań przemysłowych
  • adaptacja rozwiązań do potrzeb klienta

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
  • dobre warunki pracy i zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym
  • prywatną opiekę medyczną
  • sponsorowany fitness
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Miejsce podjęcia pracy

Radom

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne