Automatyk Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Europejski lider w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości żywności

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
  • wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych
  • znajomość sterowników przemysłowych oraz umiejętność ich diagnostyki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności instalacji oraz maszyn i urządzeń w zakładzie
  • diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych
  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • serwisowanie i przeglądy maszyn
  • współudział w opracowywaniu planu przeglądów i napraw
  • prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • współudział w realizacji inwestycji
  • aktualizacja i dbałość o stan dokumentacji technicznej

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności
  • umowa o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Kutno

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna