Inżynier Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Opis pracodawcy:

Międzynarodowy zakład produkcyjny

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • bardzo dobra znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi programu typu CAD (3D/2D)
  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomości narzędzi LEAN
  • efektywnej pracy w zespole, dokładność
  • radzenia sobie ze stresem i presją czasu
  • odpowiedzialności i sumienności

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • analizowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych
  • planowanie i wykonywanie okresowych przeglądów maszyn
  • optymalizacja pracy maszyn i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • prowadzenie projektów związanych z infrastrukturą techniczną na terenie zakładu
  • nadzór, tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • zapewnienie właściwego poziomu części zamiennych
  • współpraca z dostawcami części zamiennych
  • koordynacja prowadzonych prac remontowo-serwisowych

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • szkolenia zawodowe
  • wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom

Miejsce podjęcia pracy

Gniezno

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne