Inżynier Jakości

Pracodawca:

invenio QD Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z kapitałem amerykańskim, lider w produkcji filtrów samochodowych. Aktualnie zakład rozwija swoje struktury.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość procesu i doświadczenie z zakresu zatwierdzania części do produkcji w przemyśle motoryzacyjnym (PPAP)
  • znajomość narzędzi z obszaru Zapewnienia Jakości FMEA, MSA, SPC oraz ich praktycznego zastosowania w środowisku produkcyjnym
  • doświadczenie z obszaru rozwiązywania problemów jakościowych i wdrażania działań korygujących do niezgodności oraz kontroli jakości
  • znajomość standardów jakości ISO/TS16949 i standardów środowiskowych ISO 14001
  • umiejętność analizy i interpretacji rysunków technicznych oraz specyfikacji materiałowych
  • mile widziane doświadczenie z obszaru programowaniu współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM) lub obróbki plastycznej metali (tłoczenie)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów we współpracy z klientami z branży motoryzacyjnej (nadzór nad wymaganiami jakościowymi dla wyrobów oraz procesu produkcyjnego)
  • opracowywanie dokumentacji, analiz, monitorowanie wskaźników jakościowych
  • obsługa reklamacji (analizy, raporty, działania korygujące)
  • koordynowanie działań usprawniających oraz korygujących proces i wyrób (przy użyciu metod: FMEA, Global 8D 4Q Reports)
  • wzorcowanie wyrobów gotowych u klienta (PPAP/EMPB)
  • prace metrologiczne dla części (metoda 3D)
  • prowadzenie audytów i nadzór nad działaniami korygującym

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny i wynagrodzenie
  • realny wpływ na funkcjonowanie produkcji, udział w tworzeniu standardów

Miejsce podjęcia pracy

Skarbimierz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne