Inżynier Elektronik Rozwoju Produktu

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma produkcyjna rozwijająca innowacyjne produkty na bazie zaawansowanej elektroniki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektroniki
  • zaawansowana znajomość elektroniki (hardware)
  • doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem

Zakres obowiązków:

  • międzynarodowa współpraca z działami R&D
  • pomoc przy doborze i zatwierdzaniu części elektronicznych do prototypów i bieżących produktów
  • doskonalenie produktów na podstawie informacji od użytkowników
  • proponowanie zamienników dla elementów elektronicznych wycofywanych w użytkowania
  • pomoc przy udoskonalaniu procesów produkcyjnych

  • pracę w międzynarodowej firmie z zaawansowanymi technicznie produktami
  • stabilny rozwój zawodowy w przyjaznym środowisku pracy

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne