Inżynier Produktu

Korporacja Jabil - jeden z największych światowych producentów elektroniki. Zatrudniamy 55 000 pracowników - 45 fabryk w 20 krajach świata. Główna siedziba znajduje się na Florydzie. Działamy w branży elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej. Jabil w Kwidzynie zatrudnia ponad 5 000 pracowników. Zostaliśmy odznaczeni wieloma nagrodami m.in. Inwestor w Kapitał Ludzki, Laur dla Pracodawcy przyznany przez studentów Politechniki Gdańskiej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, znajomość podstaw materiałoznawstwa)
  • dobra znajomość programów MS Office, AutoCad, Pro ENG
  • znajomość urządzeń i systemów pomiarowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dokładność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • umiejętność negocjacji i pracy w grupie

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i wdrażanie nowych produktów
  • aktywne uczestnictwo w ogólnym procesie ciągłego doskonalenia
  • nadzór techniczny nad procesem produkcyjnym
  • rozwiązywanie i analiza problemów technicznych i jakościowych
  • monitorowanie rezultatów i analiza wyników, optymalizacja procesu
  • szkolenie pracowników

Miejsce podjęcia pracy

Kwidzyn

pełny etat