Kierownik Działu Robót Górniczych

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma z branży wydobywczej należąca do międzynarodowego koncernu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe górnicze
  • stwierdzone kwalifikacje kierownika działu robót górniczych lub kierownika ruchu zakładu górniczego w
odkrywkowych zakładach górniczych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w zakładach odkrywkowych
  • znajomość procesów produkcyjnych w górnictwie skalnym przy produkcji kruszyw łamanych oraz stosowanych w branży maszyn i urządzeń
  • preferowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie nadzoru nad kopalnią zgodnie z przepisami prawa górniczego i planem ruchu zakładu górniczego, w tym kierowanie działem robót górniczych
  • przestrzeganie bezpiecznych warunków pracy na terenie zakładu i egzekwowanie ich od pracowników
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji techniczno ruchowej
  • bieżąca analiza kosztów, gotowości eksploatacyjnej oraz innych elementów wpływających na poprawę wydajności
  • prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
  • planowanie produkcji i odpowiedzialność za realizację nałożonych zadań
  • planowanie remontów maszyn i urządzeń oraz odpowiedzialność za należyte i terminowe ich przeprowadzanie

Miejsce podjęcia pracy

dolnośląskie, świętokrzyskie

pełny etat