Technolog Procesu Wytwarzania (wtrysk/rozdmuch)

Pracodawca:

Rosiński Packaging Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rosinski Packaging to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub na ukończeniu, praca dyplomowa z budowy form wtryskowych bądź rozdmuchowych lub przetwórstwa tworzyw
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programu SolidWorks
  • zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy

Zakres obowiązków:

  • uruchamianie i wdrażanie nowych form wtryskowych i rozdmuchowych
  • nastawianie i poprawa parametrów pracy maszyn wtryskowych i rozdmuchowych
  • nadzór remontów i korekt form
  • wykonywanie i uaktualnianie dokumentacji

  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji
  • dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)

Miejsce podjęcia pracy

Bielsko-Biała

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna